Cava Sutra Brut 0,75l

349 Kč 288,43 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Bílé suché šumivé víno vyrobené z odrůd Macabeo (90%) a Chardonnay (10%)

Brut

Šumivá, světle žlutá cava s jemnými bublinkami a šumivým krémem. Intenzivní vůně zralého bílého ovoce na pozadí pečiva a jemných citrusových tónů.

Vinařství: Bodegas Arraéz

Zrání "sur lie": 11 měsíců

Doporučujeme víno pro: vinařské začátečníky i znalce. Dobře sladěná špičková Cava velmi jemné chuti, jejíž ovocně svěží kyselé dochutí svádí znovu a znovu k dalšímu doušku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamasútra je bezesporu jednou z nejdůležitějších a nejznámějších knih o lásce.

Toni Arraéz (majitel Bodegas Arraéz) a autor této šumivé krásky také tohle víno udělal pro radost a s povedeným názvem.

Cavasutra je čisté, hravé a veselé šumivé víno, které se hodí nejen k rafinovaným hrátkám mezi milenci, ale které také dobře pasuje k několikachodovým menu a dlouhému posezení. A ostatně tak i tak, platí, že čím delší tím lepší, nebo ne:)?

Velmi svěží šťavnatá chuť jiskřivě žluté Cavy s jemnými bublinkami. Inteznzivní chutí bílého ovoce s jemnými citrusovými tóny. V chuti krémová textura, je "kulatá" a sametová. Šťavnatá kyselinka ve středním dochutí vás bude neodolatelně svádět k dalším a dalším......douškům:).

Možná Vás zajímá

Proč právě Cavasutra?

Ono je to pravděpodobně zjevné, ale pro jistotu. Cavasutra připomíná název kniha Kamasútra, bohatě ilustrované knížce o lásce a všem, co s ní souvisí. A protože u Arráeze mají rádi život a vše příjemné, co k němu patří, rozhodli připravit veselé a hravé krásné víno, jako poctu všem tělesným radostem, které nám život přináší.

Čísla a data

Vinařství: Bodegas Arraéz
Zbytkový cukr: 8,05 g/l
Obsah kyselin: 5,9 g
Obsah alkoholu: 11,5 %

Párování s pokrmem?

Univerzální víno je ideální k dlouhému posezení u mnohachodové večeře. Hodí se k předkrmům, pečeným masů, grilované rybě i desertu. Důležité je strávit co nejvíce času s přáteli v dlouhém rozhovoru o všem možném. K této Cavě také výborně ladí jemné mladé sýry.

O vinařství

Vinice se nachází v nadmořské výšce 700 mnm. Jedinečné teroir oblasti je dané doknalou kombinací středomořského a vnitrozemského klimatu. Vyvážená zralost a jedinečná jemná kyselost je pak výsledkem jílovité půdy a severní orientace viničních tratí.

Cavasutra_cava_Honza_Lucka

Cavasutra_bodegas_arraez

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: