Svatby

Výjimečná událost, výjimečný zážitek

Svatba je vždycky krásná a radostná událost, na kterou se roky vzpomíná. A krájení Jamonu je v českých zemích stále málo známá, ale přitom krásná show a také samozřejmě jedinečný gurmánský zážitek.

 

Cortador_Jamon_svatba_Catering_1

Krásný zážitek

Samozřejmě právě ta Vaše svatba musí být velkolepá a plná krásných zážitků, na které budou všichni účastníci dlouho a rádi vzpomínat.

Krájení španělské sušené šunky Jamón cortadorem (to je ten, který se krájení věnuje profesionálně) je jednak vždycky velkou pozornost budící zajímavá show a také přirozeně krásný a výjimečný gurmánský zážitek

Rádi tuhle oblíbenou akci zajistíme právě také na Vaší svatbě

Proč právě my?

Akce krájení Jamonu, catering španělských specialit, eshop se španělskými specialitami se zaměřením na sušené šunky Jamón bez éček a konzervantů a krásná organická a biodynamická vína a také kamenný tapas bar Jamonarna provozujeme už od roku 2018 se svou úžasnou manželkou Lucií.

Původně jsme mnoho let oba pracovali na manažerských pozicích ve velkých korporátech, ale před pár lety nás láska k dobrému jídlu (a vínu samozřejmě) a ke Španělsku přivedla k tomuto krásnému byznysu.

Podařilo se nám společně splnit si svůj životní sen a děláme to moc rádi a s láskou

Jedinečný gurmánský zážitek

Jamon_Iberico_degustace_svatba_Catering_1

Co všechno zařídíme?

Na krájení Jamonu si přivezeme vše potřebné, vlastní stůl, stojan. Od vás potřebujeme v podstatně jen místo s rovnou podlahou

Pro kolik svatebčanů je akce vhodná?

Nabízíme široký výběr sušených šunek Jamón (včetně nejlepšího Ibérico de Bellota). Jamony mají různé velikosti od cca 4kg do cca 9kg a potěší tak řádově 10 až 100 lidí

Kiss_Jamonarna_svatby_Catering

Tapas_svatba_Catering_3

Co ještě umíme?

Kromě služeb profesionálního Cortadora ("kráječe" španělské šunky Jamón) pro Vás rádi připravíme catering z našich španělských specialit.

Jamón bez éček, chorizo, lomo, široká nabídka sýrů, oliv, mnoho druhů tapas včetně pečlivě vybraných organických a biodynamických vín z malých a středních španělských vinařství. Na přání také s degustací a odborným výkladem.

Co pro to musím udělat?

Zavolejte nebo napište. Rádi se domluvíme k Vaší naprosté spokojenosti.

Honza: honza@jamonarna.cz, 605 282 261

Lucka: lucie@jamonarna.cz, 601 131 003

Cava_Sutra_svatby_Catering_1

A hlavně držíme palce, ať Vám to vyjde!

Cava_Sutra_Svatba_Catering

Tapas_svatba_catering_1

Cava_sutra_svatby_catering_2

Cava_Sutra_svatby_Catering_3

Plato_Jamon_svatba_Catering_2

Plato_Jamon_Svatba_Catering_3

Plato_Jamon_svatba_catering_1

Tapas_svatba_catering_2