Gastronomický orgasmus

Rádi se s Vámi podělíme o doporučení kouzelných kombinací našich španělských specialit

jamon_manchego_wine_jamonarna

 

Do našeho eshopu jamonarna.cz a také pro náš tapas bar Café Jamón v Dolních Břežanech pečlivě vybíráme produkty zejména tradiční španělské gastronomie. S dodavateli se známe osobně a vybíráme pro Vás ty, pro které je chemie cizí slovo a kteří mají společnou filozofii. Lásku a úctu k rodině, půdě, řemeslný um a respekt k tradičním postupům předávaným po generace. Sušené šunky jamon, choriza a další sušená masa bez éček a chemických konzervantů, s láskou ručně vyráběné sýry různé délky zrání, olivy a olivové oleje, organická vína a vína biodynamická a další delikatesy jejichž kombinace a často vhodné pořadí při konzumaci dávají gastronomickým zážitkům úplně nový rozměr.

Každý nabízený produkt dobře známe, protože jsme sami "mlsní" a již od roku 2018 se každý den potkáváme osobně s našimi zákazníky v Café Jamón a dolaďujeme jednotlivé krásné chuťové variace. 

V následujících článcích se s Vámi velmi rádi podělíme o naše zkušenosti a poznatky a rádi doporučíme co s čím chutná nám a zákazníkům našeho tapas baru.

Berte to jako vodítko, protože v tomhle krásném světě pečlivě vybraných delikates není vlastně špatně vůbec nic a nejdůležitějším hodnotitelem jste Vy - naši zákazníci.

Nezapomeňte se odměnit, zasloužíte si to!

Tapas_cafejamon