Gastronomický orgasmus

Rádi se s Vámi podělíme o doporučení kouzelných kombinací našich španělských specialit

jamon_manchego_wine_jamonarna

 

Do našeho eshopu jamonarna.cz a také pro náš tapas bar Café Jamón v Dolních Břežanech pečlivě vybíráme produkty zejména tradiční španělské gastronomie. S dodavateli se známe osobně a vybíráme pro Vás ty, pro které je chemie cizí slovo a kteří mají společnou filozofii. Lásku a úctu k rodině, půdě, řemeslný um a respekt k tradičním postupům předávaným po generace. Sušené šunky jamon, choriza a další sušená masa bez éček a chemických konzervantů, s láskou ručně vyráběné sýry různé délky zrání, olivy a olivové oleje, organická vína a vína biodynamická a další delikatesy jejichž kombinace a často vhodné pořadí při konzumaci dávají gastronomickým zážitkům úplně nový rozměr.

Každý nabízený produkt dobře známe, protože jsme sami "mlsní" a již od roku 2018 se každý den potkáváme osobně s našimi zákazníky v Café Jamón a dolaďujeme jednotlivé krásné chuťové variace. 

V následujících článcích se s Vámi velmi rádi podělíme o naše zkušenosti a poznatky a rádi doporučíme co s čím chutná nám a zákazníkům našeho tapas baru.

Berte to jako vodítko, protože v tomhle krásném světě pečlivě vybraných delikates není vlastně špatně vůbec nic a nejdůležitějším hodnotitelem jste Vy - naši zákazníci.

Nezapomeňte se odměnit, zasloužíte si to!

Tapas_cafejamon

 

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení