Olivy Vegatoro

vegatoro-logo-field (kopie)

 Historie rodinného podniku Conservas Toro López, který v roce 2011 zahájil distribuci oliv pod značkou Vegatoro GOURMET sahá až do 60tých let minulého století.

vegatoro

Tento výjimečný světoznámý producent špičkových oliv sídlí v Andalusii ve vesničce Huetor Tájar poblíž pohoří Sierra Nevada na samém jihu Španělsku mezi Granadou a Malagou.

oliva-field

Současný majitel pan Juan Luis zasvětil celý svůj život pěstování a zpracování těch nejlepších oliv. Navázal na předchozí generace zkušeností a věnuje se výzkumu a inovacím a jejich uvádění na trh. Díky jeho nasazení a kreativitě můžete na jamonarna.cz ochutnat nejen tradiční olivy plněné česnekem, papričkou nebo mandlí, ale také sladké varianty s ananasem nebo datlí. 

Vegatoro Gourmet je specialista na ekologické zemědělství a výrobu ručně plněných oliv z odrůdy Gordal. Vysokou kvalitou a kreativními spojeními (za jamonarium.cz doporučujeme například olivy s citronem) oslovují nejnáročnější zákazníky z více než 25ti zemí celého světa a je mimo jiné držitelem prestižního ocenění Great Taste Gold.

Great-tasteVegatoro-PREMIOvegatoro-Premios-Taste-Awards-08

Užijte si to!

vegatoro-certificado-calidad-ruralvegatoro-Diploma