Olivy Vegatoro

vegatoro-logo-field (kopie)

 Historie rodinného podniku Conservas Toro López, který v roce 2011 zahájil distribuci oliv pod značkou Vegatoro GOURMET sahá až do 60tých let minulého století.

vegatoro

Tento výjimečný světoznámý producent špičkových oliv sídlí v Andalusii ve vesničce Huetor Tájar poblíž pohoří Sierra Nevada na samém jihu Španělsku mezi Granadou a Malagou.

oliva-field

Současný majitel pan Juan Luis zasvětil celý svůj život pěstování a zpracování těch nejlepších oliv. Navázal na předchozí generace zkušeností a věnuje se výzkumu a inovacím a jejich uvádění na trh. Díky jeho nasazení a kreativitě můžete na jamonarna.cz ochutnat nejen tradiční olivy plněné česnekem, papričkou nebo mandlí, ale také sladké varianty s ananasem nebo datlí. 

Vegatoro Gourmet je specialista na ekologické zemědělství a výrobu ručně plněných oliv z odrůdy Gordal. Vysokou kvalitou a kreativními spojeními (za jamonarium.cz doporučujeme například olivy s citronem) oslovují nejnáročnější zákazníky z více než 25ti zemí celého světa a je mimo jiné držitelem prestižního ocenění Great Taste Gold.

Great-tasteVegatoro-PREMIOvegatoro-Premios-Taste-Awards-08

Užijte si to!

vegatoro-certificado-calidad-ruralvegatoro-Diploma

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení