Nůž Jamonero Juan

690 Kč 570,25 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Speciální profesionální nůž na krájení Jamónu.

Délka čepele: 300 mm

Originál Walter Spain

Walter_logo_1

Detailní informace

Detailní popis produktu

Walter Cuchillo Jamonero Juan

Čepel: délka 300 mm, tloušťka 2 mm, matný lesk

Hmotnost: 180 g

Walter S.A. - špičková kvalita už od roku 1971

Značkové nože Walter se vyrábějí stále přímo ve Španělsku.

Značka Walter je zárukou, že profesionální nůž Cuchillo Jamonero Juan je velmi kvalitní a užijete si s ním při krájení spoustu radosti. Tento nůž Vám vydrží mnoho let.

Optimální délka i tloušťka ohebné čepele umožňuje krájet Jamón velmi přesně a dosáhnout díky dokonalé ostrosti optimálního plátku Jamónu. Nůž velmi dobře klouže po povrchu krájené šunky a vy se tak budete cítit jako profesionální cortador.

Charakteristickým (a také designově zajímavým) prvkem je konstrukce rukojeti - rukojeť, objímka i čep jsou z jednoho kusu. Nůž je díky tomu velmi robustní, pevný, dobře padne do ruky a tato konstrukce zaručuje perfektní funčnost po mnoho let.

Další vlastnosti

Nůže je vyroben z nerezové oceli s příměsi uhlíku (0,6%), chromu (14%), molybdenu (0,5%) a vanadu (0,15%). Typově se jedná o francouzský kovaný nůž. Jedinečný proces obrábění mu zajišťuje vysokou odolnost, tažnost i tvrdost.

Celý způsob zpracování zajišťuje eliminaci vnitřních vad, nůž je extrémně odolný a zároveň vyžaduje minimální údržbu. Díky jedinečným zkušenostem Walter S.A. se ostří opotřebovává jen velmi pomalu.

Naše doporučení:

Udržujte nůž ostrý. Průběžně pomocí "přibrušování" kvalitní ocílkou a po každých 5-8 nakrájených sušených šunek Jamón nechte nůž profesionálně nabrousit.

Myjte nůž ručně. Nedávejte nůž do myčky, výrazně tak prodloužíte jeho životnost.

Walter_logo_lady

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: