Sommelier expert

3 499 Kč 2 891,74 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Dárek pro skutečné znalce vín. Opravdu velká poctivá dřevěná okovaná bedna (400mmx400mmx280mm) a 5 lahví špičkových španělských vín.

Vybraná vinařství s cerifikací Demeter, vína barrique, zrání v amforách ze 17. století nebo skutečná perla z nejvyšší ligy sommeliérů - Schatz Acinipo z limitované edice. 

BioDemeter 1 100x47

Mala Vida

Curios

Vizar

Schatz Acinipo

El Animal

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Červené vino Mala Vida 0,75l vinařství Bodegas Arraez, odrůda 25%, Monastrell, 25%Tempranillo, 25% Syrah, Cabernet Sauvignon, Červené víno zrající 8 měsíců ve třech druzích sudů. V Tapas baru Café Jamón  v Dolních Břežanech suverénně nejprodávanější červené víno.

Bio

Bílé víno Curios 0,75l vinařství Albet i Noya odrůda Xarel-Lo classic. Bílé víno má zelenožluté zabarvení, vyšší viskozitu a středně intenzivní čistou a svěží vůni pomerančových květů, jasmínu a citrusových plodů. V chuti vyniká plnějším charakterem, jablečně minerální linkou, výraznější kyselinkou a lehce nasládlou dochutí pomela.

Bio

Červené víno Vizar 0,75l vinařství Bodegas Vizar. Červené víno vyrobené z odrůdy Tempranillo. Má vyšší vyskozitu, velmi intenzivní chuť s přijemnou ovocnou linkou a vyšší obsah alkoholu, který je ale dokonale zakomponován do celkové chuti.

Bio

Červené víno Schatz Acinipo vinařství Frank Schatz odrůda Frankovka, ročník 2013. Nesířené víno má tmavší rubínově červené zabarvení a vysokou viskozitu. Vůně je výrazná po zralejších třešních a švestkách s projevy kořenitosti bobkového listu a tymiánu. V chuti má výborné kyseliny s decentní mineralitou, chuť kopíruje vůni, dobře vyvážené s výraznějšími svíravýmí taniny, dlouhé v dochuti. Krásné a velmi originální víno z malé produkce pro opravdové fajnšmekry.

Bio

Bílé víno El Animal 0,75l  "vlajková loď" vinařství Parra Jimenéz, odrůda Verdejo, Sauvignon, Viognier, certifikace Demeter. Víno má citronově žluté zabarvení a vyšší viskozitu. Vůně je čerstvá, svěží, květinová, lehce bylinky, žluté ovoce. V chuti vyniká skvělou svěžestí, vyšší kyselinou, ovocné, čisté se středně plným tělem, delší v dochuti, charakterní, vyvážené, energické, zábavné. Složitější víno k objevování pro opravdové fajnšmekry.

Demeter 1 100x47

wine-yard-1

Tohle je moje bedna z Café Jamón

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: