Sommelier excelent

4 990 Kč 4 123,97 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Dárek pro skutečné znalce vín i profesionální sommeliéry. Opravdu velká poctivá dřevěná okovaná bedna (400mmx400mmx280mm) a 5 lahví špičkových španělských vín.

Vybraná vinařství s cerifikací Demeter, nesířená, s hodnocením Robert Parker Wine Advocat více než 90 bodů nebo skutečné perly z nejvyšší ligy sommeliérů - Schatz Acinipo a především Schatz Pinot Noir limitované edice malého vinařství.

BioDemeter 1

Detailní informace

Detailní popis produktu

Červené víno Schatz Pinot Noir 0,75l TOP víno limitované edice maléhovinařství Frank Schatz, odrůda Pinot Noir ročník 2013. Nesířené víno má světlejší třešňově červené zabarvení a vysokou viskozitu. Vůně je výrazná a bohatá po zralejším i čerstvém červeném ovoci, kakaových bobech, hřebíčku a pepři s lehce likérovým projevem. V chuti se projevuje výrazná kyselina, suchost, ovocnost s výborně zakomponovaným dřevem a taniny, dlouhé v dochuti, skvěle vyvážené a seriózní víno. Velmi originální víno z malé produkce pro opravdové fajnšmekry.

Bio


Bílé víno Animal Blanco 0,75l  "vlajková loď" vinařství Parra Jimenéz, odrůda Verdejo, Sauvignon, Viognier, certifikace Demeter. Víno má citronově žluté zabarvení a vyšší viskozitu. Vůně je čerstvá, svěží, květinová, lehce bylinky, žluté ovoce. V chuti vyniká skvělou svěžestí, vyšší kyselinou, ovocné, čisté se středně plným tělem, delší v dochuti, charakterní, vyvážené, energické, zábavné. Složitější víno k objevování pro opravdové fajnšmekry.

Demeter 1

 

Červené víno Sein 0,75l vinařství Vinessense, odrůda Monastrel a Syrah, barrique 12 měsíců. Víno má temně fialovou barvu s fialovými odlesky a vysokou viskozitu. Velmi intezivní, sladká, bohatě koncentrovaná vůně lesních plodů a zralých třešní je doprovázena tony drahého dřeva, koženého pásku, kouře a kořenitostí rozmarýmu s lékořicí. Chuť je plná, hutná, ovocná s dobrou kyselinou, výraznější tříslovinou a kořenitou kávově-čokoládovou dlouhou dochutí s krásnou jemnou likérovou linkou. Alkohol je skvěle zakomponovaný do charakteru vína a nemá žádný rušivý projev, víno je tak skvěle pitelné.
Hodnocení : 92 bodů Robert Parker (Wine Advocate 2011)

Bio

 

Bílé nesířené víno Nosodos+ 0,75l vinařství Albet i Noya, odrůda Xarel-lo. Bílé víno má slámově žluté zabarvení, vysokou viskozitu a intenzivní vůni bílých květů jasmínu a anýzu se znatelným "cider" efektem jablečné vůně. V chuti vyniká plností, štavnatostí, mineralitou, je vyvážené, energické, ovocité s dlouhou dochutí. Složitější víno pro opravdové znalce.

Bio


Červené víno Schatz Acinipo vinařství Frank Schatz, odrůda Frankovka, ročník 2013. Nesířené víno má tmavší rubínově červené zabarvení a vysokou viskozitu. Vůně je výrazná po zralejších třešních a švestkách s projevy kořenitosti bobkového listu a tymiánu. V chuti má výborné kyseliny s decentní mineralitou, chuť kopíruje vůni, dobře vyvážené s výraznějšími svíravýmí taniny, dlouhé v dochuti. Krásné a velmi originální víno z malé produkce pro opravdové fajnšmekry.

Bio

vineyard

Tohle je moje bedna z Café Jamón

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: